Hareket Kontrol Sistemleri

Rulman Bul

NSK Türkiye Yetkili Distribitörü


NSK' nın süper hassas rulmanları istenen uygulamalar için gerekli olan yüksek doğruluk, yüksek rotasyonel hız ve yüksek sağlamlık için tasarlanmıştır.

IF GMBH Taşlanmış Vidalı Miller Yetkili Distribitörü.


NSK Vidalı Miller, Lineer Kızak ve Arabalar, Vidalı Mil Uç Yatak ve Rulmanları, Lineer Modüller, Kaplinler, kramiyer Dişli ve Pinyonlar

akb Rulmanları Yetkili Distribitörü.


Doğru zamanda ve doğru yerde doğru yağın kullanılması rulmanların optimum düzeyde performans göstermesini sağlar.Alternatif Rulman Ürün ve Hizmetler
CNC Rulmanları
CNC Yedek Parçaları
Mekanik Ürünler
Elektronik Ürünler
Endustriyel Rulmanlar
Yağlama ve Bakım


Bir alternatifiniz var.

ALTERNATIF RULMAN TANITIM FİLMİ

Sanayi ve Süper Hassas rulmanların stok ve hızlı tedariğini sağlayan departmanımızdır. Dünyaca tanınmış birçok rulman markasının distribütörlüğünü yapmaktayız. Ayrıca doğru rulman kullanımı hakkında müşterilerimize eğitim vermekteyiz. Doğru rulman seçimi, tedariği ve montajına yönelik teknik destek vermekteyiz.

Hareket Kontrol Sistemleri

Tanıtım İzle


Kurumsal

Bir alternatifiniz var.

2009 yılında ticari hayatına başlayan firmamız günümüze kadar binlerce müşteriye ulaşmış ve halen müşterilerinin çözüm noktası olmaya devam etmektedir.

Rulman

Sanayi ve Süper Hassas rulmanların stok ve hızlı tedariğini sağlayan departmanımızdır. Dünyaca tanınmış birçok rulman markasının distribütörlüğünü yapmaktayız.

Mekatronik

Makine tasarımı ve gerekli ürünlerin tedariğini sağlayan departmanımızdır. Basit makinelerden CNC makinelere kadar birçok makine ve uygulamanın mekanik ve elektronik sistemlerinin seçimi ve devreye alınması konusunda uzmanız.

CNC

Cnc makinelerin her türlü yedek parça ve servis işlerini yürüten departmanımızdır. Linear kızaklar, yüksek hassasiyetli, ovalanmış ve taşlanmış vidalı mil, vidalı mil ve spindle rulmanları gibi CNC makinenizin komple bakım ve yedek parça merkezi hizmetimizdir.
Sizi Arayalım

Numaranızı Bırakın Size Ulaşalım